Každá doma má své – a jinak tomu není ani u dětských hrdinů. Pokud jste tedy pozvaní na dětskou narozeninovou oslavu, ale nevíte co darovat, máme pro vás hned několik nápadů, díky nimž vstoupnete na ceně prostě u každého dítěte!

První velmi oblíbenou postavičkou je v současné době je mašinka Tomáš. Pokud tuto roztomilou dětskou postavičku nevybavujete, hned vám ji připomeneme! Jedná se o rozkošnou lokomotivu s velkýma očima. Společně se svými pohádkovými kamarády pak prožívá nejrůznější dobrodružství. Mimo jiné se děti z těchto příběhů mohou dozvědět i něco nového. Pokud tedy oslavenec má rád mašinku Tomáše, určitě nenajdete lepší dárek, než mašinka Tomáš koleje.

dětská hračka

Koleje můžete stavět do nejrůznějších podob, což jen podněcuje dětskou představivost. Zkrátka zabijete dvě mouchy jednou ranou – dítě bude spokojené a nadšené a zároveň se u hraní naučí něco nového.

Kromě mašinky Tomáše je stále oblíbená i jedna nestárnoucí klasika – krteček. Tohle malé kreslené stvoření si prostě dokáže získat srdce všech dětí bez rozdílu doby. To, že všichni tyto příběhy známe, pak může ulehčit výběr dárku. Výbornou variantou je například koupě trička, nebo kšiltovky. Děti zkrátka milují pohádkové postavičky na oblečení! A pokud je na tričku jejich oblíbená pohádková postava, garantujeme vám, že tento kus oblečení z něj už nedostanete!

dítě s hračkou

Kromě těchto pohádek jsou velmi oblíbené i ty od amerických tvůrců. Zde vyniká především Ledové království. K této pohádce tíhnou především malé holčičky. Ony prostě milují dvě hlavní představitelky a roztomilého soba se sněhulákem. Pokud tedy i vaše holčička tíhne k této pohádce, můžete jí koupit například korunku do vlasů, žezlo, nebo nějaký sešitek s motivy této pohádky. Oblíbené jsou i různé sponky do vlasů nebo kartáče na vlasy. Výborný nápad je koupě například i batohu, školní tašky, nebo pouzdra.