Denim pro všechny postavy

Patří i u vás doma riflovina mezi materiál, který je pro vás nejen vděčný, ale i pohodlný a bez jeho nošení si nedovedete představit fungovat? V tom případě je dobré, abyste měla jasnou představu o tom, jaké rifle vám sluší na vaší postavě. Ať už je ale jakákoliv, rozhodně nalezete kalhoty, které vám padnou jako ulité a budou pro vás ty pravé.
opřená o zábradlí.jpg

Silnější stehna je dobré zpevnit

Jestli patříte mezi typy, které mají o něco silnější stehna, výběr vhodných kalhot pro vás musí být klíčový. Základním pravidlem je to, aby byla džínovina silná (takzvané skinny džíny) a odolná vůči chůzi a sezení. Pokud tedy vyberete kvalitní denim, můžete si být jisté, že vaše nohy se zpevní a vyzvednou i váš zadeček.
Délku kalhot si však zvolte až po kotníky a zaměřte se na úzký střih. Zvonové kalhoty by z vaší postavy totiž udělaly přesýpací hodiny, což by vůbec nevypadalo dobře.
stání na kmeni.jpg

Postava jako párátko

Tvrdíte o sobě, že jste jako rovné párátko a nemáte žádné tvary? I v takovém případě můžete v riflích vypadat úchvatně. Stačí, že si zvolíte takové, které vám postavu o něco zvýrazní. Vaše volba by měla padnout na ty, které mají vysoký pas. Díky vaší štíhlosti si to budete moci klidně dovolit a v kombinaci se zastrčeným tričkem zazáříte. Poslední dobou jsou hitem džíny, které končí několik desítek centimetrů nad kotníky, na co můžete taky vsadit, protože štíhlosti jen přidávají.

Větší zadek bude v džínách výhodou

V této době, kdy se na velké pozadí hledí spíše jako na plus než negativně, vaši přednost můžete využít jen k dobru. Úzké slim džíny vám dodají eleganci dlouhých noh a vaše pozadí vyzvednou do popředí tak, jak jen můžou.

Komplexy vyřeší tmavé provedení

Jestli vás trápí potíže s vyšší hmotností a máte pocit, že vám žádné džíny nesluší, zaměřte se na takové, které jsoutmavých barev. Černá, tmavě modrá nebo šedá na oko zakryjí to, na co nejste pyšná, a přitom v nich budete vypadat báječně!