Laser game, hra pro všechny

Zábava, akce, napětí a především adrenalin, to a mnoho dalšího může nabídnout hra laser game. Laser games Praha Lazerfunpraha.cz, je jedno z mnoha míst, kam můžete vyrazit na tuto zábavnou hru, na kterou po prvním odehraném kole nedáte dopustit.

Hra je určená pro skupinu lidí, kteří mohou hrát buď spolu v týmech, nebo každý sám za sebe. Před samotným začátkem je všem zúčastněným vysvětleno, jak se daná hra hraje a jaké jsou pravidla a pokyny. Hráči vyfasují zbraň a vestu, která je nedílnou součástí hry. Puška lze přepínat z phaseru na brokovnici, s rozdílem dostřelu. Vesta má za úkol vyznačovat body, kam Vás může soupeř trefit, aby Vás zabil. Zabít Vás samozřejmě mohou i překážky, kterých je v aréně spousta.

laser

Před začátkem se dá také určit aréna, či zvuk, který chcete, aby v aréně hrál, ten dodává celé hře ten správný pocit adrenalinu a přestřelky, jak z jiné planety. Po skončení každého kola Vám dá obsluha statistiky, jak si daný tým a jednotlivec vedl a kdo dané kolo vyhrál. Statistiky jsou velmi podrobné, jako je počet výstřelů, počet zabití, zda jste stříleli z brokovnice či phaseru, koho jste kolikrát zabili a mnoho dalších zajímavých informací, které nesmí u této hry chybět.

laser (2)

Samozřejmostí je, že se můžete po každé hře občerstvit u baru a dopřát si nějaký ten oddych. Věřte nebo ne, ale po odehrání 3 kol, budete rádi, když si budete moct nějaké to pití a párek v rohlíku dát. Největším vysvobozením však pro Vás bude sprcha, protože z arény vylezete propocení jako myši, pokud jste dali do hry 100% nasazení.

Pokud tedy nemáte co dělat a jste soutěživí a plní adrenalinu zkoumat nové věci, určitě zkuste tuto volbu. Nejen, že se protáhnete a uděláte něco pro svoje tělo, ale také zažijete neuvěřitelnou zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat. Proto vyrašte vstříc dobrodružství, kterého nebudete zaručeně litovat.