Další módní trend je tu!

Možná nemáte žlutou extra rádi, ale v letošním roce se prostě bez žluté, pokud chcete být in, neobejdete. Následujte aktuální módní trendy a pořiďte si také nějaký žlutý kousek do svého šatníku!
barevné látky
Žlutá je dobrá!
I když si možná myslíte, že by vám žlutá neslušela, dost pravděpodobně se pletete. Žlutá totiž je natolik dobrá, že sluší prakticky každé ženě. Ať už jste blondýnka, bruneta či zrzka, věřte, že i vám bude sedět. Tuto barvu můžete zařadit nejen do svého elegantního šatníku, ale praktické využití jí dáte, i když ji zapojíte do své sportovní výbavy.
Může se zdát, že nemáte nic, co by ke žluté šlo, protože je obtížné ji kombinovat, ale to také není pravda. Žlutá se totiž hodí v podstatě ke všemu, a to hlavně díky tomu, že vypadá opravdu fantasticky s širokou paletou odstínů.
S čím ji tedy kombinovat?
V módě obecně platí, že fantazii se nemají klást žádné hranice, a stejně tak je to i s použitím a zařazením žluté do šatníku. Můžete si dovolit divoké variace, ať už zkombinujete více barevných prvků k sobě či spojíte žlutou se smaragdově zelenou. Červená a žlutá podpoří váš sexy vzhled a s bílou zase docílíte pohodlného a neupnutého vzezření.
Pokud hledáte variantu právě nyní na jaro, určitě sáhněte do skříně pro vaše jarní květinové šaty a pořiďte si k nim žlutý svetříček. Podle celebrit je trendy nyní žlutá sportovní móda, takže pokud nechcete svetřík, pořiďte si mikinu a můžete v zářivých barvách vyrazit do světa!
pletený svetr
Chybí vám odvaha?
Pokud se necítíte na svetr či mikinu ve žluté barvě, určitě si můžete váš šatník doplnit alespoň o žluté doplňky. I naprosto tak zvaně nudný model můžete pozvednout na vysokou úroveň právě žlutými doplňky. Například žluté boty či žlutá kabelka vás vrhnou nejen do situace, kdy budete velmi in, ale krásně rozzáří i váš model.
Pokud by na vás byla velkou investicí právě kabelka či boty, zkuste si pořídit alespoň šátek. Zamotejte ho kolem krku či do vlasů a uvidíte, jak se budete cítit s touto barvou.
Věříme, že se nespletete a budete vnímat energii žluté barvy po celý dlouhý den!