Domy za skvělé ceny

Zejména mladé rodiny mají s vlastním bydlením problém
Naše společnost se dostala do stavu, kdy je pro spoustu lidí vlastní bydlení nedosažitelným luxusem. Hypotéky nastavené tak, že na ně dosáhne jen člověk s vysokým příjmem, všeobecné zdražování a nedostatek stavebních míst způsobil, že lidé jsou nuceni platit celoživotně za bydlení někomu jinému a žít tak v nájmu. Vyhráno ale nemají ani lidé s dostatečným příjmem a stavebním pozemkem, protože je potřeba zajistit a vyřídit celou řadu věcí.

bungalovy na ulici

  • Inženýrské sítě
  • Stavební povolení
  • Najít stavební firmu

Pokud jste v bodu, kdy hledáte někoho, kdo vám dům postaví, asi jste už pročetli spoustu referencí a zkušeností, které ne vždycky byly úplně kladné. V dnešní době je snadné přijít o peníze, protože se vyrojilo mnoho “firem”, které se jen solidně tváří, ale dům vám nepostaví. My si zakládáme na tom, aby naše jméno bylo synonymem pro kvalitu, poctivost a solidní jednání. Realizujeme dřevostavby a zděné domy. Líbil by se vám zděný bungalov na klíč? Za pár měsíců v něm můžete bydlet. Stačí si nás vybrat jako dodavatele svého domu, a my se pustíme do práce.

nový bungalov

Na výběr máte z mnoha projektů
Většina lidí chce bungalov. Je to dáno tím, že jde o přízemní bydlení s moderním vzhledem. Nemusí chodit po schodech, a pokud máte dostatečně velký pozemek, nejspíš si vyberete právě bungalov. Najdete u nás několik typových projektů, které jsou připraveny pro okamžitou výstavbu. Stavba na klíč znamená, že vám dodáme hotový dům. Postavíme jej od základů až po střechu. Na celou stavbu máme vlastní dodavatele i řemeslníky, a průběh realizace domu si můžete chodit kontrolovat přímo na místo stavby. Vždy se snažíme dodržovat přesné termíny stavby, kterou máte ve smlouvě. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a věříme, že s našim domem budete spokojeni jako celá řada našich klientů.