K získání půjčky vám stačí méně, než si možná myslíte. Kam se obrátit, i když máte nízké příjmy?

Potřebujete sehnat tu nejlepší půjčku, ale nemáte příliš vysoké příjmy a bojíte se, že vás proto odmítnou? Banky možná, ale nebankovní společnosti ne.

K získání půjčky vám stačí méně, než si možná myslíte. Kam se obrátit, i když máte nízké příjmy?

K žádosti o půjčku je třeba doložit i výši příjmů, což bývá to hlavní, co zajímá banky, při vyřizování žádosti. Mít dostatečné příjmy ale ještě stále neznamená, že půjčku skutečně můžete dostat, samozřejmostí je také to, že žadatel nedluží peníze už někde jinde, jiné společnosti či bance a institucím. Přijde vám, že tyhle podmínky prostě nemůžete nikdy splnit a na půjčku tak v budoucnu nemáte šanci dosáhnout, i kdybyste se snad rozkrájeli a pracovali od rána do večera? Můžete se zaručit nemovitostí, pak půjčku dostanete bez jakýchkoliv dalších podmínek. Je to ale opravdu tak snadné?

půjčka se zástavou nemovitosti

Jak najít výhodnou půjčku?

Půjčky dnes nenabízejí jen banky, jsou tu i nebankovní společnosti, těch je ale velká spousta a najít výhodou půjčku je stále těžší. Na vině jsou nejen nejrůznější podmínky, ale hlavně výše úroků. Nikdo nechce přeplácet moc, což je problém, u bank je totiž výše úroku obvykle nejnižší, a i právě proto si banky kladou někdy tak nesplnitelné nároky na schválení úvěru. Půjčka oproti zástavě nemovitosti je určena pro všechny žadatele o půjčku, takže se nemusíte obávat odmítnutí jako právě v bance. Na překážku v tomto případě nejsou ani nízké příjmy, ani jiné dluhy nebo exekuce, ba ani insolvence. Co tedy potřebujete? Potřebujete záruku, záruku v podobě nemovitosti, která by měla patřit vám nebo třetí osobě, která tuhle záruku poskytne místo vás. I to je řešení.

půjčte si peníze

Nevěříte? Mile budete překvapeni!

Půjčka je velkým závazkem, je tedy dobré nejprve zvážit, zda je opravdu nutné si peníze půjčovat, pokud to jinak nejde, je třeba vybrat opravdu dobrou společnost nabízející výhodní podmínky. Tyto podmínky musíte ale být schopni splnit, což se týká zejména splácení. Pokud stále nevěříte, že opravdu můžete získat půjčku tak lehce a obáváte se skrytých zádrhelů, které vám jednou zlomí vaz, buďte v klidu. Úvěry, kdy se jako zástava využívá nemovitost, jsou dnes už hodně známé a určitě nejde o skrytý podvod.

Pokud pak zvolíte například americkou hypotéku, kde jsou podmínky pro úvěr nastaveny stejně, můžete mít i přijatelnou výši úroku. Určitě neproděláte.