Máte doma kávovar a chybí vám nějaké hezké sklenice na kafe? Máme pro vás nabídku!

Znáte tu úžasnou chuť a vůni kafe latte, toto kafe je vlastně mým nejoblíbenějším ze všech. Capuccino, mochaccino, je taky dobré kafe, ale latte je za mě prostě ze všech nejlepší. V práci si dost často dělám v kávovaru kafe. Vlastně každý den. Pokud máte i vy ve své domácnosti kávovar a děláte si rádi kafe latte anebo ho má doma někdo z vašich blízkých a nevíte jaký dárek mu například koupit k narozeninám, tento typ dárku je pro vás přímo ideální! Krásné a velice kvalitní skleničky na latte vylepší chuť této skvělé kávy ještě krásnějším vzhledem!! Nabízíme sklenice na latte.

sklenice na latté

Například sklenice – Lamart VASO termo sklenice do 380 ml. tyto sklenice jsou vyrobené z pevného dvoustěnného borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým teplotám. Tyto sklenice váš nápoj udrží déle teplý. Toto sklo lze mýt v myčce na nádobí! Nabízíme také termo hrnek Simax Exclusive Coffee 400 ml. Tento varný hrnek je vyrobený z kvalitního dvoustěnného varného skla SIMAX, který je odolný proti teplotám. Toto sklo také může být v myčce na nádobí a je vhodné i do mikrovlnné trouby a chladničky. Skleničky jsou vysoké, a tudíž se do nich vejde poměrně velké množství kafe!

pití kávy

Proč je dobré pořídit si právě termo hrnek?
Jsou ideální při každém počasí – v zimě teplý čaj či kávu a v létě chladnou vodu, limonádu nebo ledovou kávu.

Jak si správně vybrat?

1. Cena
Je vždy důležitým faktorem při výběru jakéhokoli zboží.

2. Materiál
V nabídce jsou termohrnky z nerezu, plastu, porcelánu i ze skla.

A. Skleněné, a to nabízíme právě my – jsou oblečeny do silikonového kabátku, který plní funkci termoregulace a také dobře těsní.

B. Porcelánové – ty nejsou bohužel vodotěsné. Vrchní část je vždy ze silikonu a ve víčku je jen malá dírka k pití. tyto termo hrnky se vejdou do běžného držáku v autě, jsou ideální na cestu do práce, také jim to sluší na kancelářském stole.

C. Plastové termohrnky – vyrábí se v mnoha provedeních. Mají dvojitou stěnu a některé jsou 100% nepropustné. Jejich výhodou je nižší váha a cena, nevýhodou je, že déle než dvě hodiny nápoj teplý neudrží atd..