Moderní, stylový a originální domov

Když se řekne bytový designér, vybaví se Vám něco? Jistě si představíte člověka, který může přijít k Vám domů, podívat se, jak to tam vypadá, vyslyšet Vaše požadavky a přeměnit pokoj na moderní, krásnou a jedinečnou místnost s hezkými prvky. Něco takového si jistě představí každý z nás.

Nevíte, co dělá takový bytový designér praha bydesign.cz?

Primárně je to samozřejmě služba z našeho hlavního města, proto Praha.

žena káva postel

Dalším úkolem bytového designéra je, aby samozřejmě v prvé řadě vyslyšel Vaše požadavky. Musí se orientovat tak, jak byste si to přáli právě Vy. Doma si můžete nechat proměnit cokoliv. Už se Vám zdá Vaše ložnice starší? Chtěli byste nový nábytek, také zrovna vymalovat, dát jinou podlahu než koberec a tak podobně? To jste na té správné adrese. Právě tyto služby poskytuje bytový designér. Primárně Vám doladí Váš domov k dokonalosti. Většinou pracují s moderními prvky a technologiemi, pomohou vybrat správný nábytek, navrhnou jeho rozložení, barvu, která bude působit pozitivně, optimisticky, elegantně a vkusně. Vyberou moderní nábytek, osadí jedinečnými a originálními doplňky a spoustu dalšího.

obývací poko

V neposlední řadě změní tu místnost, kterou si přejete. Například navrhnou novou kuchyni nebo obývací pokoj. Dokonce si můžete nechat zhotovit i dětský pokojíček, zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujete zněmit nebo i nově vybavit. Dokončili jste novostavbu a ještě nevíte, jaký nábytek zvolíte? Jaké doplňky a jaké to všechno okolo? Právě od toho jsou zde tyto služby, přenechejte to profesionálům, kteří vědí, jak rozložit celou místnost, co se kam hodí, co kde bude působit luxusně, jaký nábytek bude moderní a elegantní, jak místnost bude vypadat větší nebo příjemnější na posezení například v obývacím pokoji a jak to bude působit na Vás, aby to bylo vypadalo příjemně a pohodlně. Nakonec se tam právě Vy musíte cítit dobře, proto se vždy ve velké míře přihlíží na požadavky zákazníka.

Samozřejmě se první zpracuje předběžný návrh, který můžete následně vidět i ve 3D modelu. Až pak se začíná s koupí potřebných doplňků, nábytku, materiálů, podlahových krytin a dalšího a dalšího potřebného zboží.