Co by zde bylo dobrým řešením?

Asi by moc dobrým řešením nebyla nějaká ubytovna, která je poblíž místa zakázky, je to drahé a řadu ubytoven již obsadili nájemníci ze slabších sociálních skupin. Ale tady by pomohlo pořídit si mobilheim, nemusí být nový, pro vaše zaměstnance postačí ten mnohem levnější, již užívaný a navíc i plně zařízený. Vaši pracovníci si v něm budou připadat jako v luxusním hotelu. Takže neváhejte, navštivte společnost, kde probíhá prodej mobilních domů

Mobilní dům plážový

Ano, výběr je široký. Můžete mít také mobilní dům celoročně obyvatelný, to kdyby se zakázka protáhla. A již uvedené zařízení, které mohou vaši zaměstnanci využívat? Je to nejen zařízená kuchyně, kde je sporák, lednice a myčka na nádobí, ale také i zařízená koupelna se sprchovacím koutem, toaletou, a topení je podle přání. Samozřejmě, že toto dočasné obydlí má na vaše přání i nábytek. To znamená stoly, skříně, kuchyňskou linku, postele. Prostě vše potřebné pro normální život.

mobilní dům cestovní

Mobilní dům bude bez problémů převezen na vámi určené místo a po napojení na inženýrské sítě mohou vaši pracovníci být ubytováni. Budou nejen v suchu a teple, ale také v prostředí, které vypadá na rozdíl od tzv. Unimo buněk, které byly využívané v minulosti, úplně jinak. A pokud si pořídíte mobilní dům již používaný v minulosti, nemusíte mít žádné obavy. Nabízené domy jsou ve velmi dobrém stavu a jejich konstrukce je již dlouhodobě ověřena mnoha uživateli. A nemusí se jednat jen o ubytování pro vaše pracovníky na vzdálených stavbách. Má vaše firma pozemek, ať už vlastní nebo v pronájmu a nutně potřebujete své vlastní kanceláře, bez kterých se samozřejmě nemůžete obejít? Není zde žádný problém, nač stavět potřebnou budovu, draze a dlouhodobě, mobilní dům nebo i dva vám společnost dopraví na vaše místo a vaše firma získá neokoukané prostředí kanceláří. A konkurence bude jen tiše závidět.