Proč si najmout bytového architekta?

Návrh dětského pokoje v paneláku Evalofa.com není nic jednoduchého. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že navrhnout dětský pokoj není nic složitého a zvládnete ho sami, věřte, že jste na omylu a určitě byste měli využít služeb bytového architekta. Ptát se proč? Pokračujte ve čtení! Společně si řekneme ty nejzásadnější výhody spolupráce s tímto profesionálem – a můžete nám věřit, že nakonec si řeknete, že jej potřebujete také.

dětský pokoj

Byty v panelácích mají jednu vlastnost – s rozložením jednotlivých místností velmi často nejde hýbat buď vůbec, nebo jen minimálně. Zkrátka, musíte vyjít s prostorem, který vám byl přidělen. No a právě zde nastává první problém – jak rozmístit nábytek tak, aby byl celý prostor efektivně využit? Nevíte? Pokud ne, není divu. S touto problematikou mají zkušenosti především profesionálové – neboli bytoví architekti.

moderní pokoj

Hned vám poradí, kam se nejlépe bude hodit psací stůl, počítač s televizí, skříně, nebo dětská postel. Se samotným nábytkem totiž nesouvisí pouze jeho rozložení, ale i tvar a použitý materiál. Věřte totiž, že v současné době je na trhu takový nábytek, o kterém se vám ani nezdálo. Je totiž možné koupit si vysokou postel, kterou když zcela nadzvednete, budete pod ní mít skříně. Nebo postel, pod kterou máte psací stůl. Zkrátka, takových bytových vymožeností je opravdu, a pokud o takovém nábytku nemáte přehled, ani vás nenapadne jej koupit – protože nevíte, že existuje.

Kromě přehledu o nábytku a matriálech vám však bytový architekt přinese i další nespornou výhodou – finanční úsporu a bezstarostnost. Finanční úspora se skrývá v tom, že si předem dáte rozpočet, který nemůžete překročit. Následně se už o nic nestaráte. Vše je za vás koupeno, přivezeno a obstaráno. Vy na vše jen z povzdáli přihlížíte, komentujete a kontrolujete. No nezní to prostě fantasticky?