Hráči s neskutečným potenciálem

FRENKIE DE JONG
Nahradit v Barceloně Iniestu s Xavim je sice úkol takřka nemožný, ale De Jong si v Katalánsku zatím vede dobře. Ihned zakotvil v základní sestavě a stal se dirigentem ve středu pole. Byl jedním z hlavních strůjců loňské jízdy Ajaxu v Lize mistrů a pronikl mezi nejlepší střední záložníky světa.
fotbalový sport
MATTHIJS DE LIGT
Druhým hlavním pilířem loňského Ajaxu byl stoper De Ligt. Ani jeho nizozemský klub neudržel a přestoupil do Juventusu. On je na svůj věk extrémně vyspělým hráčem. Již nyní patří do základní sestavy Staré dámy a jen tak tam někoho nepustí. Obránci sice často Zlatý míč nezískávají, ale pokud by jej v budoucích letech někdo reálně mohl získat, bude to De Ligt
TIMO WERNER
Tento produktivní německý útočník čeká na velký přestup. Ten může přijít velice brzy, protože jej monitoruje několik klubů z Anglie. Werner je německým útočníkem číslo jedna a je dostatečně schopný na to, aby hrál základ ve většině evropských velkoklubů. Do budoucna je s tímto hráčem určitě nutné počítat.
MARCUS RASHFORD
Rashford je jedním z nejtalentovanějších hráčů světa a plnému rozvinutí jeho potenciálu brání jen mizerné výsledky a hra Manchesteru United. I přesto si dokázal v dresu Red Devils již připsat přes 50 branek a stát je jeho klíčovým hráčem. I on patří do anglické reprezentace, a pokud se United vrátí na své bývalé pozice v rámci evropského fotbalu, Rashford je síla, se kterou je třeba počítat.
fotbalová střela
BERNARDO SILVA
V Manchesteru City je stále tak trochu ve stíhnu hvězd typu Aguero nebo De Bruyne, ale Bernardo předvádí neuvěřitelné výkony. Je technicky velice dobře nadaný, produktivní a součástí základní sestavy silného týmu i reprezentace. Jeho budoucí vítězství určitě není vyloučené.
JOAO FELIX
Joao Felix je další z plejády supertalentovaných Portugalců. Jeho výkony v Benfice byly loni skvělé, a tak Atlético neváhalo a sáhlo velice hluboko do kapsy. Felix ukazuje, že bude velice platným hráčem. Ale ve volbě týmu vidím menší kamen úrazu – v této anketě se přihlíží k reprezentačním i týmovým úspěchům a pravděpodobnost, že Atlético vyhraje, např. Ligu mistrů není taková, jako třeba v případě Manchesteru City či Barcelony.
KAI HAVERTZ
Havertz je aktuálně asi nejtalentovanější německý hráč. Pokud však chce pomýšlet na nejvyšší mety, bude muset přestoupit. Havertzovy výkony však monitoruje v podstatě každý velkoklub světa, takže se asi brzy dočkáme.