První rande? Největší chyba, která muže okamžitě odradí!

Vaše první rande jde skvěle. Sedíte v restauraci, nebo jste dokonce u něj doma, protože se rozhodl uvařit. Smějete se a mluvíte hodiny. On naslouchá a vy povídáte a povídáte. Už chápete, kde je problém?
 
Žena získá pocit spojení velice rychle. Má potřebu na sebe vyzradit všechna tajemství, muži se plně otevřít a probrat s ním historii svých romantických i rodinných vztahů. Logika tam je. Pokud toho o sobě svému protějšku hodně prozradím, dostane šanci mě lépe poznat a rychleji odhadne, zda se k sobě hodíme. Navíc získá pocit, že mě dobře zná a lépe se tak ke mě citově upne.
pár v cukrárně
 
Tímto přístupem se však dostáváme do lehké pasti. Otevíráme se emocionálně na prvním rande člověku, kterého prakticky neznáme. I když cítíme náklonnost, stále nevíme, zda příští týden zavolá a s jakým typem člověka vůbec máme co do činění. Možná ani netušíte, kolik žen by si přálo svým stalkerům neříct, kde pracují. Vykládat intimní informace a uvádět citlivé údaje se vždy nevyplácí.
 
Pokud pak dlouze hovoříte o svých milostných dobrodružstvích a zklamáních, dáváte druhé osobě šanci Vás posuzovat, a to ještě ve fázi, kdy si k Vám nevytvořila silnou emoční vazbu.
 
Třetí, nejběžnější situace se týká druhého dne, kdy se muž neozve. A neozve se ani za týden, ani za měsíc. Není to sice pravidlo, ale muži bývají přitahováni k ženám mysteriózním, mají touhu se o nich něco dozvědět a právě tato touha jim drží ženu v hlavě. Pokud se dobrovolně pasujete na rozlousknutý oříšek, je možné, že si Vás muž přeškatulkuje a na to, že nejste kompatibilní přijde mnohem rychleji než Vy sama.
 pár v kavárně
Být trochu záhadná není slabost, ale síla. Nesnažte se za každou cenu udržet konverzaci a nemyslete si, že když máte být tajemná, měl by se tedy snažit mluvit muž. Tyto snahy mohou působit jako vyzvídání a zbytečná vlezlost. Na prvních schůzkách se držte neutrálních témat a nepouštějte se do citlivých oblastí.